Jump to content

zaremba1991

Modellers
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About zaremba1991

 • Birthday 02/15/1991

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Joshua twierdzi że ścieżki są takie same, lecz kiedy mu powiedziałem oże w naszym języku mamy znacznie większą ilość odmian itd. nie ma pojęcia ani kontaktu do nikogo na górze opentxa. Również jak 2 innych poradził mi by napisać w tej sprawie na Github. może ktoś kto się zna bardziej na systemie jak on funkcjonuje i jakie są dokładne ścieżki udzieli tam więcej informacji.
 2. może i mamy dobrze i jesteśmy na dobrej drodzę ale jednak mamy za dużo tych dzwięków w tym folderze i to jest nie potrzebne. nic nie rób pochopnie. poczekamy może ktoś mi da jakąś wskazówkę. Póki co to jeszcze nie wiem w tym programie opentx speaker gdy np dodam do wszystkich wierszy polskie napisy. jak to wyexportowac do pliku. żeby np. wysłać ten plik i jak ktoś inny czy ja na 2 komputerze uruchamiając program mieć wszystko już wpisane i np. zmienić mówcę. Jeśli chcemy stworzyć coś od nowa a dobrze to gdybym nie dostał żadnej wskazówki czy też szczegółów systemu opentx dotyczących dzwię
 3. Znalazłem tylko tyle. tu macie linka głosy gdy klikniecie w daną nazwę głosu możecie posłuchać jak brzmi. na tej stronie do kupienia, ale też chyba jest możliwość wersji próbnej na 30 dni. Do mnie przemawiają 3 głosy: Maja( to chyba ona w większości mówi w mojej aparaturze), Zosia(bardzo przyjemny głos) i Krzysztof. Wątpię żebyśmy znaleźli inne głosy które czytają polskie znaki itd. można stworzyć 2 polskie wersje, jeśli już zrobisz w tym programie tłumaczenie na polskie i będzie się wszystko zgadzało z mapą i ścieżkami to żaden problem zmienić głos. a podejrzewam że jednym przypas
 4. U mnie siedzi Paulina, Zira i ivona - chyba ze względu że ostatnio zainstalowałem ten program, musi istnieć w takim razie sposób na dodanie mówcy do systemu windows.
 5. zaraz spróbuję ściągnąć ten program i zobaczę jakich ja mam spekerów:) A co do map, to wysłałem dzisiaj kilka meili, jeden z nich powędrował do osoby, która rozwija Opentxa. Kolejne wysłałem do Joshua Bardwell-a i jeszcze 2 innych osób które coś mogą wiedzieć albo nam jakoś pomogą to wyciągnąć. Gdy będę miał jakiekolwiek odpowiedzi podzielę się z wami.
 6. dobrze by było umieścić informację jaką wersją ivony są nagrywane dzwięki i kto jest mówcą dla tych co by chcieli dodać swoje komunikaty w tej samej wersji. Jeśli możesz @komarkus to zmień dzwięki crowon i crowof na polskie, to w miare często używam. nie wiem jak to po polskiemu nazwać. (zataczanie kręgu włączone) może? robienie kółek to tak chyba nie profesjonalnie by brzmiało Po drodze znalazłem plik w tej paczce o nazwie "output.mp3" który możesz uwzględnić do usunięcia z kolejnej wersji. i tak nie będize odtwarzany w wersji mp3
 7. @JerzyR . Jutro po pracy postaram się skontaktować z twórcami. Jeśli macie jakieś numery telefonu proszę o podanie. Adresy meilowe powinienem sam jutro na szybko znaleźć.
 8. tak widziałem już ten plik. Chcesz to na podstawie tego plików mogę ci zmontować 4 różne materiały w każdym inna osoba czyta wszystkie polecenia. i wtedy tylko w programie robisz wycinek i nadpisujesz na plik angielski.. wsyzstko czytane po kolei żeby było prościej. co ty na to ?
 9. dzięki za link komarkus. Na pewno skorzystam. Oto moja paczka z opentx 2.2.2 zmiksowana ze wszystkimi polskimi komunikatami jakie miałem dostępne, jakieś 20% do zmiany na pl. i oczywiście tak jak wspomniałeś o prześledzeniu zamianach skorygowaniu wszystkich błędów. pl.rar P.S. Dajmy sobie do końca następnego tygodnia czas na prześledzenie naszych wersji i jakiekolwiek różnicę wypiszmy tutaj. następnie jedna osoba to zmieni i wypuścimy 1 ogólną paczkę z numerem wersji V1.0 i kolejne zmiany będizemy opisywać i wrzucać paczkę z kolejną wersją. W następnym tygodniu wyjdziemy z jedną bazową
 10. Dokładnie idzie zima będzie więcej czasu. Do wersji Opentx 2.2.2 jeśli mi powiecie jak robi się nagrywa i zapisuje dźwięki od nowa np. jako czytanie przez ivone chyba że wolicie jakoś inaczej. Ściągnę programy jakie trzeba pokarze żonie i ona to w wolnym czasie wszystko pozamienia na PL wersje. Proszę tylko o wytłumaczenie jak i podanie linków do programów których będę potrzebował. (Sorki że chcę wszystko podane jak na tacy, lecz jestem we pracy i jeszcze zimy nie ma :D) Ale dzwięki przerobie i wstawie linka do paczki gdy będą gotowe.
 11. czy ma ktoś polskie dzwięki do OpenTX 2.2.2??
 12. Witam. Kross z kąd masz polskie komunikaty do nowego OpenTX??
×
×
 • Create New...