Jump to content

Ryan

Modellers
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ryan's Achievements

0

Reputation

 1. Wgrywał ktoś flexi firmware do R9M - taranisa+ (X9D+) ? Do wyboru jest tylko 25,200,500mW -16ch. Działa to komuś?
 2. Dostałem taką odpowiedź : "Witam. W sumie ponad 2 lata się nie zajmuję opentx i nie poprawiałem kodu. Trudno mi w takiej sytuacji powiedzieć co nie działa. Kod mógł sie zmienić wtedy nie będzie to działać prawidłowo. Proponuję poszukać na githubie kogoś kto działa w projekcie i robi polskie tłumaczenie. Szansa ze wrócę do kodowania belemnitów OpenTC jest minimalna. Pozdrawiam Jacek Drewniak. " Chyba trzeba będzie poszukać innej drogi
 3. Doszukałem się takiego wpisu: "PL translations author: Jacek Drewniak <jpdjpd33@gmail.com>" Jak ma ktoś czas to trzeba spróbować napisać do Jacka.
 4. Z tego co widzę to nowy OTX pisany jest w pythonie? Pytanie na czym się oprzeć? Czy czeska gramatyka jest taka sama jak nasza? Programuje ktoś w tym języku?
 5. Generalnie to od wersji 2.0 pojawiły się problemy z odczytem telemetrii. Trochę drążyłem temat ale musiałem się skupić na czymś innym :/. Trzeba przeanalizować na podstawie tts_pl.cpp jak realizowane są odczyty. oto link: https://github.com/opentx/opentx/blob/2.0/radio/src/translations/tts_pl.cpp
 6. Ok dziękuję! W weekend usiądę i sprawdzę.
 7. Oki spróbuję wgrać. "Stare" rozumiem że z przed wersji 2.1.9. U mnie problemy występują przy czytaniu jednostek np. m/s to bodajże stopnie. Z tego co przeglądałem nowe dźwięki mają zupełnie inną "filozofię" działania, ale chętnie spróbuję.
 8. Witajcie, wiadomo czy ktoś pracuje nad dźwiękami PL do OpenTX 2.2.0 ?
×
×
 • Create New...