Jump to content

aldik79

Modellers
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. ok, udało się. Zbindowałem ponownie. Może przy pierwszym bindowaniu wybrałem opcję bez telemetrii... nie wiem, nie pamiętam, ale teraz działa:) Dzieki, można temat zamknąć.
 2. Ok, ale jak posiadam odbiornik Frsky rx8r to czy nie powinno mi wykryć nowego sensora(w zakładce telemetria)? Nie powinno pokazywać chociaż RSSi? https://www.youtube....h?v=Qo4Ck_vsJ6I na tym filmie koleś miał tylko podłączony odbiornik, i wykrywało jego napięcie oraz RSSI.
 3. Witam, niedawno zakupiłem Aparaturę taranis qx7 z odbiornikiem Frsky rx8r. Zbindowałem wszystko i lata się w porządku. Ostanio wyczytałem że ten odbiornik ma telemetrię (początkujący jestem:) Próbuje włączyć w aparaturze telemetrię, daję wyszukaj nowe urządzenie(w opcji telemetrii) ale nic nie znajduje, nawet jak daje test zasięgu (ten obok bindowania) to cały czas wyświetla i się RSSI="0", mimo to zasięg mam(na razie na około 300m latałem). Czy coś źle robię, czy odbiornik jest uszkodzony(telemetria). Co muszę zrobić? pomożecie?
 4. Pytanie nie aktualne, dzisiaj właczyłem i nic nie zmieniałem i jest wszystko ok. (tylko nie wiem dlaczego) Można zamknąć temat
 5. Witam, zakupiłem taranisa qx7. Zbindowałem do z odbiornikiem. Serwa działaja w porządku, tylko mam mały problem z "gazem". Jestem trochę zielony w tych sprawach, tak więc licze na pomoc:). Gdy ruszam manetka gazu to silnik zalacza mi sie dopiero w połowie i to odrazu na maxa. Tak na szybko wczoraj sprawdziłem że w taranisie na przyspieszeniu min mam ustawione na -100 a max + 100. Gdy zmieniłem sobie ustawienie min na 0 to silnik cały czas pika i nic sie nie dzieje. Co powinienem ustawić(i gdzie) żeby "gaz" chodził prawidłowo ( czyli na dół wył, a potem w górę stopniowo zwiękasza obroty, a nie na maxa.
×
×
 • Create New...