Jump to content

Gumi

Modellers
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dzień dobry, Czy serwa FrSky Serwo Xact HV5202 i podobne, pracujące w systemie S-bus mogą pracować z konwencjonalnym sygnałem PWM?
 2. Pytanie jak powyżej, dotyczy częstotliwości sygnału PWM na wyjściu dekodera kanałów z magistrali S-bus. W praktyce ; czy do tego wyjścia można podłączyć serwo analogowe (zalecana częstotliwość sygnału PWM 50 Hz) czy wyłącznie serwa cyfrowe?
 3. Dzień dobry, Temat opanowany, parametry wyświetlane w górnym pasku ładują się bez problemu, jednakże wejście w wybór struktury ekranu głównego jest utrudnione.
 4. Dziękuję, będę próbował.
 5. Znam te opisy. Dotyczą radia Taranis. W nowym Horusie 12S z Open TX (nie z FrOS) działa to inaczej. Podkreślam, że problem nie dotyczy pozyskania danych i konfiguracji czujników, ale wyświetlania ich na ekranie głównym tak jak stopera czy monitora kanałów.
 6. Dzień dobry, w jaki sposób można uzyskać w Horusie 12S pracującym pod Open TX w systemie ACCESS wyświetlanie wybranych parametrów telemetrii na ekranie głównym nadajnika tak, jak np. stoper czy licznik czasu lotu? Odczyty telemetrii są widoczne w zakładce "Telemetria" w menu modelu.
 7. Dzień dobry, czy moduł FrSky XHT przewidziany do montażu w nadajnikach obcych, pracując w trybie D8 lub LR12 będzie wyświetlał dane telemetryczne na wyświetlaczu telemetrii FrSky FSD Smart Port?
 8. Jest istotna różnica w lokalizacji wyświetlacza pomiędzy Horusem X 10S i X12S.
 9. Dzień dobry, jak widać należy z zakupem nadajnika jeszcze trochę poczekać.
 10. Dzień dobry, chodzi oczywiście o nadajnik Horus X 12 S.
 11. Dzień dobry, czy obecnie oferowany nadajnik Horus może pracować z protokołem ACCESS i ACCST ?
 12. Gumi

  Odbiornik X8R

  Dzień dobry, Trochę mnie to dziwi, ponieważ odbiornik X8R z początkowych partii produkcyjnych, kiedy nie było podziału oprogramowania na EU i Global, zbindowany w trybie D8 z modułem DJT przekazuje do nadajnika i wyświetla wysokość z podpiętego do wejścia S-port czujnika wysokości o standardowej czułości (produkcji z tego samego okresu) oraz wartość napięcia zasilającego odbiornik i poziom sygnału. I to działa. Natomiast system nie współpracuje z czujnikiem napięć na poszczególnych celach S-port .
 13. Gumi

  Odbiornik X8R

  Dzień dobry, Czy odbiornik X8R zbindowany z nadajnikiem w trybie D8 będzie przekazywał do modułu DJT nadajnika informacje telemetryczne z podłączonych czujników S-port?
 14. Może to przez dwa pytania w jednym poście; jedno dotyczy podłączenia wyświetlacza do modułu R9M a drugie co powinno (jakie sygnały) być doprowadzone do modułu aby pracował poprawnie.
×
×
 • Create New...