Jump to content

gucio72

Modellers
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About gucio72

 • Birthday 05/27/1972

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Zaktualizowałem oprogramowanie w radiu Taranis x9d plus. Teraz po każdym włączeniu nadajnika pokazuje się komunikat : "SD UWAGA Expected Version :2.2V0018 Wciśnij jakiś klawisz." Po wciśnięciu jakiegokolwiek klawisza można normalnie korzystać z radia, ale po jego wyłączeniu i ponownym włączeniu pokazuje się ten sam komunikat. Pewnie powinienem jeszcze coś zrobić, ale nie mam pojęcia co 😞 Pomożecie ?
 2. dron – statek powietrzny, który nie wymaga do lotu załogi obecnej na pokładzie oraz nie ma możliwości zabierania pasażerów, pilotowany zdalnie lub wykonujący lot autonomicznie. A przepisy o których mowa mają dotyczyć wszystkiego co lata (wielowirnikowce, helikoptery/śmigłowce, szybowce, motoszybowce, samoloty, rakiety itp) o masie powyżej 250g
 3. Nie quadów, tylko dronów, a jak pewnie wiesz...... DRON to wszystko co lata, ale nie ma na pokładzie pilota.
 4. https://77hobby.pl/odbiorniki-serii-r9-c-1_14_44.html
 5. Dzięki. Zastanawiam się nad zakupem S8R, ale widzę, że muszę też dokupić STK... 😞 Czy starszy (46 lat) człowiek zaczynający dopiero zabawę, da sobie radę z uruchomieniem tego ustrojstwa ? 🙂
 6. O.K. Dzięki. Była , ale w dziale odbiorników serii X , a tam nie sprawdzałem 🙂
 7. Witam. Można gdzieś znaleźć w/w instrukcję w języku polskim ? Szukałem w Waszym sklepie przy odbiorniku S8R jest odnośnik, ale instrukcji brak
 8. Ja się zdecydowałem na MLVSS ponieważ mam już "buzer" z wyświetlaczem 🙂
 9. Nabędę czujnik bez wyświetlacza czyli MLVSS. Dzięki za linki 🙂
 10. Witam. Udało mi się zrobić ten mix :-) Co do wyświetlania napięcia, to u mnie się wyświetla, ale nie mam komunikatu/alarmu o niskim stanie pakietu. Ale chyba się zdecyduję na czujnik telemetryczny.
 11. Dzięki. Będę próbował 🙂 Domyśliłem się tej pomyłki 🙂
 12. Dzięki za odpowiedź. Mam Taranis x9d plus z softem OpenTX 2.1.9 Problem jest taki, że nie znam Angielskiego 😞 a wszystkie informacje są właśnie po Angielsku. Nie znam też nikogo z kim mógłbym się spotkać, aby "na żywo" pokazał z czy to się je.
 13. Witam. Po podłączeniu zasilania do odbiornika, w nadajniku pojawia się ikona napięcia pakietu w modelu. Czy można ustawić alarm niskiego napięcia tego pakietu, czy trzeba montować czujnik i przez telemetrię to zrobić ?
 14. Witam. W swoim FunCub"ie mam zamontowane klapy i działają, ale chciałbym je zmiksować z sterem wysokości, aby po otwarciu klap model zaczął sam "schodzić", a nie jak teraz "wznosić się" 🙂 P.S. Bardzo proszę o "gotowiec", gdyż jestem słaby z tego tematu.
×
×
 • Create New...