Jump to content

zeusmm

Modellers
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About zeusmm

 • Birthday 05/28/1981

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć Raczej bym poszedł w cross fire Wydaje mi się że od r9 sprzętowo to się niewiele różni ale oprogramowaniem znacząco co się przekłada na zasięg i jakość sygnału.
 2. Nieee było tak źle na osd mam informację o jakości sygnału nigdy nie zjechałem poniżej 2 z 10 kresek. Trudno kreskę nazwać jednostką ale zakres kresek został skalibrowany tz max jakość sygnału i minimalna zatem w połączeniu z praktyczną wiedzą działam na kreskach Generalnie cf działa dużo dużo lepiej a jeżeli chcesz pójść dalej to proponuję hermesa z pitlaba.
 3. Czołem screen z instrukcji poniżej po zmianie mocy nadajnika trzeba ponownie bindować odbiornik Na r9 rewelacji nie ma w moim przypadku po około 5km link znacząco spada i dość nagle.
 4. zeusmm

  horus x10s slider

  heh najważniejsze że problem rozwiązany. Jak widać jest kilka dróg które prowadzą do tego samego miejsca :))))))))))))))))))) Jak przesiadłem się FS-i6x na x10s to nie wiedziałem co to za slider kalibrowałem drążki i potencjometry ale kto to widział co to LS albo RS :)))))
 5. zeusmm

  horus x10s slider

  Dobrze że są mądrzejsi i jest kogo zapytać
 6. zeusmm

  horus x10s slider

  tz użyć danego przełącznika lub potencjometru co powoduje jego aktywację w source. Użycie LS lub RS nie powoduje automatycznego wyboru w source.
 7. Witam Do użycia slider w x10s potrzebny jest jakiś dodatkowy zabieg?? W system zakładka hardware -> pots LS oraz RS ustawiłem slider. Tworząc mix chcę wybrać LS w source jednak nie mogę każdy inny przełącznik czy to dwu czy trzy pozycyjny każdy z 3 potencjometrów czy ten z samo powrotem mogę wybrać ale nie LS i RS. Jakiś błąd za pewne popełniłem jakieś pomysły ??
 8. Ten sam system różnica w wielkości i lokalizacji wyświetlacza. Nie zagłębiając się w x12s na x10s opis z linka jest aktualny.
 9. i na tacy podano: https://77hobby.pl/telemetria-opentx-21-n-18.html i polecam też: https://77hobby.pl/baza-wiedzy-pm-37.html
 10. Dziękuję Mak za cenne informacje.
 11. odnośnie mode poniżej trzeci raz dodałem niee przyszło mi nawet do głowy żeby w trakcie lotu drut odwijać albo nawijać z cewek silnika według mnie wartość rpm jest nieprawidłowo mierzona i nie szukam sobie niepotrzebnych problemów tylko stwierdzam nieprawidłowość wooooww ze śmigłem 12x6 wiec "babol" jest oczywisty PS. temat szarpania dość ciekawy, a co do kręcenia silnikiem to niech będzie że u mnie kierunek wirowania jest zawsze zgodny ze śmigłem
 12. nie jestem przekonany czy odczyt obrotów działa prawidłowo bo przy silniku z kv 850 i zasilaniu 4s zgodnie z odczytem telemetri silnik obraca się z prędkością 42000 rpm bezpośrednio kv niee ale mode już można zmienić ale niee wiedząc czemu w przypadku neurona jest zablokowany niee do końca ogarnia chyba że się mylę
 13. zupełnie z ciekawości wymontowałem neuron 40 sytuacja wygląda podobnie
 14. w Bl_heli_suite_32 z jakiegoś powodu niektóre opcje są zablokowane tz Neuron_40 oraz Multi
×
×
 • Create New...