Jump to content

Chicken007

Modellers
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Udało się ogarnąć aktualizację i przy okazji problem znikł, teraz jest wszystko ok. Nie moge jeszcze znaleźć informacji jak zrobić żebh mieć komunikat głosowy do jakiegoś konkretnego ostrzeżenia np. Słaby zasięg.
 2. Ok. To teraz muszę poszukać ino jak tą aktualizacje ogarnąć.
 3. A czy jeśli zapisze aktualne ustawienia modeli to będzie możliwe wgranie tych ustawień po aktualizacji oprogramowania? Czy konfiguracja będzie od nowa.
 4. Niestety tak jak na filmiku nie działa u mnie. Natomiast jak z ekranu głównego nacisnę klawisz page to mam widoczne wskaźniki wychylenia drążków i wskaźniki te wychylają się na całą skalę.
 5. Mając na ekranie ekran główny pokazujący wybrany model i pozycje drążków, naciskam menu i mam do wyboru 12 stron ustawień i na każdym próbowałem przytrzymywać menu ale nie pokazuje się monitor kanałów. Tak samo próbowałem z ekranu głównego przytrzymuję menu i wchodzę w radio setup tu mam 7 stron ustawień i również próbowałem przytrzymywać menu co nic nie dało. Można prosić o dokładniejszy opis jak ten monitor uruchomić?
 6. Jeśli monitorem kanałów jest okno główne na którym widać pozycje przełączników i wychylenie drążków w kwadratowych polach to tu jest ok. Przy wychyleniu drążków na max. to punk w okienku przemieszcza się prawidłowo do krawędzi okienka.
 7. Witam. Właśnie kupiłem nową aparaturę wraz z odbiornikiem X8R wszystko co mnie na dzień dzisiejszy interesuje to prawie opanowałem, niestety nie wiem dla czego serwa hs-322HD mają znacznie ograniczone maksymalne wychylenia, tak na oko to wychylają się na ok. 70%. W opcjach serw regulacje typu kierunek, max wychylenie czy krzywe, expo to wszystko działa ale tylko do tych 70%. Jest jeszcze funkcja zwiększenia maksymalnych wychyleń do 150% i to poprawiło sytuację ale nadal nie jest to pełne wychylenie. Na inncj aparaturze , starej sanwie jest max wychylenia. Co może jeszcze odpowiadać za brak pełnego wychylenia?
 8. Chicken007

  Witam

  Witam wszystkich forumowiczów , administratorów i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...