Jump to content

Kewi

Modellers
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Kewi's Achievements

0

Reputation

 1. Hej, Mam problem z połączeniem TinyHawka II z Taranis'em X9 lite a właściwie ze zrywaniem połączenia. 1. Taranis X9 lite (Open TX v.2.3.7, modułem XJT) włączony 2. Włączam zasilanie w TinyHawk II 3. Nadajnik z TinyHawk II zbindowane w trybie D8 (wszystkim mogłem nacieszyć się przez tydzień - piątek latał, niedziela już nie) Efekt: 1. Po włączeniu TH II z nadajnikiem łączą się bez problemu (zasięg 4 kreski): 2a. Po jakiś 30 sekundach dostaje komunikat zasięg znika zero kresek a w goglach mruga "RSSI LOW" 2b. Jeżeli uzbroję TH II zaraz po włączeniu po jakiś 15 -20 sekundach odcina zasięg dorn spada (0 kresek) 3. Odepnę zasilanie z drona i następnie włączę ponownie sytuacja się powtarza jak w pkt. 2a i 2b 4. Potrzymam drona w zasilaniu zasięg wraca Proszę doradźcie coś co można z tym zrobić?
 2. Zacznę od tego że - ZADZIAŁAŁO 🙂 DZIĘKI Co do procedury: - to za każdym razem radio było wyłączone - zmieniłem kabel USB - więc mamy podejrzanego 😉
 3. Z tego co sprawdzam to robię dokładnie jak jest opisane w artykule
 4. MAK, masz rację plik który wgrywałem do radia ma nazwę: opentx-xlite.... a te które pobrałem teraz mają: opentx-x9lite... Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?
 5. Witam, Jestem początkujący i niestety na samym początku wpadłem w duże tarapaty. Robiłem update Open TX w Taranis X9 Lite zgodnie z instrukcją https://77hobby.pl/firmware-nadajnikow-i-odbiornikow-frsky-kompendium-n-21.html zawartą w filmiku "Konfiguracja OpenTX Companion i uaktualnianie Taranis X9D", tylko w moim przypadku był to Taranis X9 Lite. Update był z wersji 2.3.0 do 2.3.7 i z EU na non-EU i po zakończeni przyciski na radiu przestały działać z godnie z tym jak powinny: np. trimer pod lewym drążkiem odpowiada za ustawienia prawego drążka, trimery przy prawym drążku w ogóle nie działają, przycisk "menu" nie działa, rolka dziwnie się zachowuje i nie działa "Enter" Powyższe problemy z trimerami powodują, żę nie mogę przejść do Bootloadera żeby przywrócić poprzednią wersję. Proszę doradźcie co mogę w tej sytuacji zrobić.
 6. Kewi

  Witam

  Hej i witam, Jestem nowy w temacie latania i dopiero zaczynam. Mieszkam w Krakowie . Pozdrawiam wszystkich 😉
×
×
 • Create New...