Jump to content

redb

Modellers
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Ja bym tam wlazł z ciekawości i zobaczył co tyle zajmuje. Może to jakieś tempy albo inne badziewie, które można wywalić?
 2. Od tamtej pory tylko kilka razy używałem tego radia ale problem się nie powtórzył. Poczekam na aktualizację, może polatam w weekend to zobaczymy. Radio rozkręciłem ale złącze jest zalane klejem więc nie ruszałem. Może też sytuacja w jakiej ten problem wystąpił kilkukrotnie była dla tego błędu sprzyjająca? Byłem pochylony nad radiem a antenę przysłoniłem ręką (dłubałem przy heliku). Może jakieś dziwne odbicia powstały? Potestuję i zobaczymy. Jak się powtórzy na otwartej przestrzeni albo będę umiał to zreprodukować to dam znać.
 3. Tak bym zrobił gdybym kupił na Ali ale apkę kupiłem w 77hobby i nie wiem czy wymieniać na własną rękę czy czekać aż problem wyskoczy ponownie i reklamować?
 4. Jak masz miernik to sprawdź czy mamba daje prawidłowe napięcie. Jeśli nie masz to odlutuj gps'a i podepnij pod jedną celę lipola i zobacz, czy się diodki zaświecą.
 5. Cześć. Wyskoczył mi dziś dwukrotnie komunimat o problemie z anteną. Wygląda na to, że radio cały czas wtedy nadaje bo model reaguje na drążki. Dzieje się to na wewnętrznym module nadawczym i oryginalnej antenie. Radio nie było nigdy rozbierane. Co można z tym zrobić?
 6. redb

  SBUS w R-XSR

  Rzeczywiście manual do ACCESS nie wspomina nic o niebieskiej diodzie, to by wiele wyjaśniało, dzieki Co do Spirita to poklikałem trochę wiecej i faktycznie widzi wszystkie 16 kanałów i odpowiednio ustawiony reaguje na Rescue. Bardzo dziękuję.
 7. redb

  SBUS w R-XSR

  Chodziło mi o ciągłe świecenie niebieskiej diody po przytrzymaniu F/Sa przez ponad 4s. Tak to działalo przed wymianą firmware'a. Nie znalazłem nigdzie informacji, że po wymianie ma być inaczej Niepokoi mnie też brak "widzenia" 8go kanały przez Spirita a na tym kanale mam właśnie Rescue skonfigurowany ale to jak rozumiem już nie do Was to pytanie. Chyba, że macie z tym jakieś doświadczenia
 8. redb

  Cześć.

  Nazywam się Michał i też jestem uzależniony. Latam w okolicach Lublina.
 9. redb

  SBUS w R-XSR

  Cześć. Dziś bindowałem nadajnik z radiem. Trochę z tym powalczyłem i finalnie okazało się, że trzeba wymienić firmware na 2.1.0. Wszystko się udało i po tej operacji odbiornik się normalnie zbindował ale nie chce się przestawić w SBUS. Podłaczyłem go do uSpirita i ustawiłem w nim transmisję na SBUS i niby jakoś to działa choć bez 8go kanału ale niebieska dioda za cholerę nie chce się na odbiorniku zaświecić. Co może być nie tak?
×
×
 • Create New...