Jump to content

osteon

Modellers
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podłaczam inne urządzenia i komputer widzi np kartę telefonu, aparatu, kamery. Wcześniej widział kartę przed aktualizacją do Open TX Companion 2.2.1.
 2. Zaznaczyłem w opcjach lua , eu, noheli . Wgrałem nowe oprogramowanie, zmieniłem przewód USB. Nadal nie czyta karty. Czy ktoś mi pomoze ????????????????
 3. Wróciłem do czystej wersji .
 4. Zainstalowałem i pojawił się taki momunikat: File downloaded successfully No valid DFU suffix signature Warning: File has no DFU suffix Po wgraniu tego aparatura przestała działać. Wracam do poprzedniej wersji.
 5. Przy wgrywaniu oprogramowania do horusa jakie opcje zaznaczyć: lua, luac, ppmus, multimodule, eu, czy jeszcze jakieś inne..... Wszystkie próbowałem ale tego nie. Zaraz spróbuję.
 6. Po przełączeniu jako Joystik komputer aparaturę widzi ale karty nie.
 7. Edycja ustawień tam jest wybór opcji w Open TX być może tam coś nie zaznaczyłem ...
 8. Po wyjęciu karty z nadajnika włozylęm ją do komputera i wszystko jest ok. Wszystko czyta. jakie oprogramowanie nalezy zainstalować w aparaturze tzn jakie opcje zaznaczyć lua, czy inne. Być może mam złą wersję oprogramowania...
 9. Po otwarciu panelu sterowania wyświetla urzadzenia i drukarki. Tam w zakładce urządzenia jest Frsky Horus mass Storage. Jest napisane, ze sterownik jest prawidłowy. Nie ma go widocznego w ekspolatorze plików Mój komputer.
 10. Instalowałem już z lua, luac, noheli, ppmus i nadal jest to samo. Nie czyta karty.
 11. Włączyłem Horusa nastepnie podłączyłem do komputera pokazał mi sie komunikat joystik czy karta, wybrałem kartę, sprawdziłem w Companion 2.2 czy widzi moje modele i nadal jest komunikat ze nie moze odczytać karty. Mam zainstalowany w apce open-TX-X12s-pl, być moze trzeba zainstalować inną wersję np lua lub iiną funkcję zaznaczyć. Sam już nie wiem??
 12. Open TX 2.2.1. system Windows 10. Nie widzę karty po podłaczeniu do kompa. W Horusie jest widoczna po przejsciu w opcje wyświetl kartę. Na komputerze brak.
 13. Horus X12S po pdłaczeniu do Open TX nie czyta modeli a można wgrać oprogramowanie. Jak chcę wczytać modele z radia do Open TX Companion 2.2 to wyświetla komunikat ze nie widzi karty SD. Proszę o pomoc!!!
×
×
 • Create New...