Jump to content

Skuwa

Modellers
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skuwa

  Zasilanie x8r

  Zawsze to zasilanie będzie z dwoch bec-ow. Padnie jeden to drugi dociagnie. Nie chciałbym stracić tej łódki gdyż będzie Echosonda za parę groszy i ogólnie łódka trochę kosztowała.
 2. Skuwa

  Zasilanie x8r

  Aku mam dokładnie 2x 6V 12ah. Przy wyższym napięciu wszystko ok. Minusy połączone. Nie ma szans aby wtyczka była obrucona o 180°. Wtedy minus znalazł by się na wyjściu sygnału. Możliwe że aku już przy 9.5V nie mają czym karmić moich regulatorów. Trzeba będzie zrobić jakiegoś back up'a. A czy jest szansa na wyrzucenie zewnętrznego bec-a i podłączenie obu bec-ow z regulatorów przed diody np 1n4004?
 3. Skuwa

  Zasilanie x8r

  Aku mam dokładnie 2x 6V 12ah. Przy wyższym napięciu wszystko ok. Minusy połączone. Nie ma szans aby wtyczka była obrucona o 180°. Wtedy minus znalazł by się na wyjściu sygnału. Możliwe że aku już przy 9.5V nie mają czym karmić moich regulatorów. Trzeba będzie zrobić jakiegoś back up'a
 4. Skuwa

  Zasilanie x8r

  Na chwilę obecną mam odpiete plusy z dwóch regulatorów a odbiornik zasilam zewnętrznym bec'iem. Regulatory prawdopodobnie od prolam 12v lecz przy napięciu 9.6v z aku Pb przestają żyć tzn nie napędzają silników (silniki 12v). Sprzedawca powiedział że ob plusy regulatorów powinny być wpiete w odbiornik - nie wydaje mi się aby to robiło różnicę, według sprzedawcy regulatory powinny działać nawet przy 6v. Mój sprzęt to łódka do wywozu zanęty.
 5. Skuwa

  Zasilanie x8r

  Ktoś coś wie na ten temat bo nigdzie nie mogę znaleźć info.
 6. Skuwa

  Zasilanie x8r

  Witam. Czy do odbiornika X8R mogę wpiąć dwa regulatory z bec'ami?
 7. To dzięki temu forum i filmiku który jest bardzo szczegółowy udało mi się wgrać openTX 2.2.0. Dzięki wielkie
 8. To może jest jakiś czujnik który by się nadawał do mojego zadania. Ogólnie mam łódkę do wywozu zanety i potrzebuje w jakiś sposób kontrolować czy łódka czasem nie zaczęła nabierać wody. Potrzebne mi są dwa sensory gdyż jest to katamaran i dno ma przedzielone na dwie części. PS nie koniecznie frsky 😉 - jak coś to pisać pw 😉
 9. Ok teraz pozostał mi zakup u Państwa czujników I będę liczył na pomoc jak to wszystko ustawić 😉. Chciałbym się dowiedzieć kiedy i czy w ogóle będzie dostępny czujnik fuel na smport
 10. Teraz już wiem że opentx to inny soft. Dzięki wielkie za pomoc. Radyjko śmiga na opentx 2.2.0
 11. Co należy zrobić gdy mam wersję bootloadera 1.3. Komputer nie wykrywa radia jako dyski. Dodam że mam radyjko turnigy 9xr pro. Ps planuje u Państwa zakup czujników napięcia lecz najpierw muszę uporać się z OpenTX - będę wgrywal najnowsze.
 12. Właśnie sobie uświadomiłem, że ten artykuł już mam kilka razy przeanalizowaniu. Problem w tym, że w moim radiu turnigy 9xr pro nie ma możliwości dodawania czujników. Dziś zaktualizowałem soft do ersky9x-220. Doszło parę nowych funkcji lecz tego czego potrzebuje brak. Co w takiej sytuacji? Czy mogę wgrać open TX 2.2.0? Czy tylko telemetria będzie dzialac w 2.1
 13. Właśnie sobie uświadomiłem, że ten artykuł już mam kilka razy przeanalizowaniu. Problem w tym, że w moim radiu turnigy 9xr pro nie ma możliwości dodawania czujników. Dziś zaktualizowałem soft do ersky9x-220. Doszło parę nowych funkcji lecz tego czego potrzebuje brak. Co w takiej sytuacji?
 14. Już się biorę za lekturę. Kolejne pytanko które się narodziło brzmi: czy do X8R można bezpośrednio podpiąć lipo 3s? To by mi rozwiązalo problem z czujnikami napięcia.
×
×
 • Create New...