Jump to content

JerzyR

Modellers
 • Posts

  69
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

659 profile views

JerzyR's Achievements

9

Reputation

 1. Nie no wybacz, ale wodę zagotować to potrafię i nawet jej nie przypalam
 2. Uuuu, czerwone, zawyżyłeś poziom 😂 Jak się opis przydał, to tylko pozostaje być zadowolonym. Edyta: Teraj pozostaje wymyślić sposób, by radio robiło kawę. Tego akurat brakuje...
 3. Pomysł może i głupi, ale spróbuj zmienić (skrócić) nazwę pliku do 8 znaków (nie wliczając rozszerzenia), no i nie ma być to *.zip (wiem, też głupie, ale nauka radziecka zna różne przypadki)
 4. Czyli "moja pewność" tak nie do końca jest pewna 😳 Nic to, człek się uczy cale życie. Najważniejsze, że się (u-)dało...
 5. Skoro wgrałeś nowe openTX no to ok. Ale to poniekąd nie ma (prawie) nic wspólnego z bindowaniem. Niestety firma FrSky zrobiła taki bur.el ze sprzętem, że głowa mała. Może osobny wątek z opisem sprzętu, krok po kroku co robisz?
 6. Dopiszę, bo poprzedniego wpisu nie można już edytować. Możliwe też, że to co pisał kol. Andrzej (modelhobby) też jest zgodne z prawdą, ale w stosunku do odbiornika. Trzeba by spróbować wrzucić do niego firmware "z poprzedniej epoki".
 7. No jeszcze jedno, bo przeoczyłem i przepraszam. X8R do bindowania w trybie D8 potrzebuje zworki na kanałach 7 -8 (piny sygnałowe oczywiście)
 8. https://77hobby.pl/uaktualnienie-opentx-w-taranis-n-6.html Warto zaglądać do "Warsztat..." jak i do innych działów
 9. Tylko, że kolega ma moduł DJT. A przy DJT mamy napisane Więc... powinien był kupić odbiornik zgodny z modułem i z pewnością nie jest to seria X
 10. Poniekąd sam sobie odpowiedziałeś...
 11. Autor filmu napisał (i to rok temu), że naprawił problem... kupując Horusa X10S. No, ciekawie jest... A jeszcze ciekawsze jest, co jeszcze znajdziemy o naszym radiu. Dzięki za znalezisko. A nawiązując do problemu. Tomek zmienił pakiet na lipo 2S, i jak na razie zero problemów. No i nie latał w niczym "sztucznym"... Jego fabryczny pakiet jest w moim radiu i tez problemów nie mam. Oczywiście pilnuję napięcia by nie wystąpił przypadek opisany 10 maja.
 12. Już dawno ich nie mam 😭
 13. Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz np. tu: https://forum.alofthobbies.com/index.php?threads/horus-sticks-onto-a-m-9-gimbal-problem-solved.723/ Jak widać da się, ale z pewnymi kombinacjami. Edyta: A, i dzięki za ocenę opisu, ale jak teraz to czytam, to się za głowę łapię 🤣 Jak można tak...
 14. Witam. Pytanie do lataczy wykorzystujących APM'a i Taranisa. Posiadam zabytek klasy "0" w postaci APM Mini 3.1. Oprogramowanie ostatnie dostępne czyli V3.4. Kabelek konwerter sygnału Yaapu no i skrypty Yaapu9 do wyświetlania telemetrii. Pytanie: czy ten mój APM obsługuje telemetrię (niby wyjście telemetrii jest) ale jak na razie porażka bo nie udaje mi się uzyskać połączenia.
 15. JerzyR

  Przywitanie

  Witam
×
×
 • Create New...