Jump to content

kkdarch

Modellers
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kkdarch's Achievements

0

Reputation

 1. Urządzenia USB to S.port z tego co zrozumiałem służy do podłączenia np odbiornika przez S.port i jego aktualizacji. Chyba że się mylę.
 2. W takim razie jak skorzystać z urządzenia USB to S.port?Bo chyba kupiłem niepotrzebnie.
 3. Już sobie poradziłem. Wyjąłem kartę SD i włożyłem do czytnika, ściągnąłem firmware na komputer i przerzuciłem na kartę a dalej z aparatury kablem przez Smart Port do odbiornika i wszystko działa. Czy u was też komputer nie widzi apki jako dysków?
 4. Dzięki za nakierowanie i jest tak jak się domyślałem. Mam jeszcze parę problemów : Kupiłem odbiornik X8R i nie wiem jak mu uaktualnić firmware ( w nadajniku mam 2.2.0(85863358)) i nie chce mi się zbindować z nadajnikiem. Zakupiłem też interfeis USB to S.Port.Na filmiku z youtube widziałem jak podłącza się kabel do wyjścia modułu zewnętrznego ale u mnie nie widzi odbiornika żeby go uaktualnić. Na karcie SD w zakładce firmware jest tylko readme.txt (zaznaczam że uruchomiłem moduł zewnętrzny żeby podać napięcie na odbiornik przez Smart port tak jak było pokazane na filmiku). Co mogę jeszcze zrobić ? Z Companionem sobie poradziłem ale nie bez problemów.Musiałem ściągnąć zadig.exe i dopiero wtedy mogłem ściągnąć dane z nadajnika. Dariusz
 5. Witam Czy mogę podłączyć do Horusa 12S dwa lub więcej odbiorników jednocześnie?Czy uzyskam w ten sposób więcej kanałów PWM? Np. Mam odbiornik X6R +X8R po zbindowaniu i wpisaniu zakresu kanałów uzyskam 14 wyjść PWM czy lepiej zakupić Redundancy bus i załatwić sprawę jednym odbiornikiem? Czasem potrzeba jest więcej kanałów niż 8 a z tego co czytałem Horus może obsłużyć do 32kanałów. Liczę na konkretne odpowiedzi. Daruisz
 6. Witam Dzięki Komarkusowi i Biblii ustawiłem mojego horusa jak chciałem(oczywiście nie jestem ekspertem). Weź nowy model w apce i kombinuj bo to nie jest takie straszne jak się wydaje. Komarkus faktycznie można wyświetlać napięcie odbiornika tylko trzeba trochę ginnastyki😁.
 7. Teraz to wydaje się proste. Do tej pory latałem Aurorą 9 a tam programowanie było proste jak drut.
 8. Mam open TX Wielkie dzięki za pomoc . Jeszcze jedno . W zakładce imputs pojawiają się cyfry 0......8 co to jest?
 9. Nabyłem niedawno nadajnik Horus 12 z odbiornikiem R6.Jako że jest to dla mnie nowość powoli poznaję to oprogramowanie. Ustawiłem miksy dla lotek i wysokości ale nie radzę sobie z ustawieniem gaszenia silnika.Czy jest ktoś tu na forum kto mógłby mi pomóc? Poprowadzić krok po kroku jak to zrobić. Liczę na waszą pomoc Dariusz.
×
×
 • Create New...