Jump to content

kkdarch

Modellers
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Urządzenia USB to S.port z tego co zrozumiałem służy do podłączenia np odbiornika przez S.port i jego aktualizacji. Chyba że się mylę.
 2. W takim razie jak skorzystać z urządzenia USB to S.port?Bo chyba kupiłem niepotrzebnie.
 3. Już sobie poradziłem. Wyjąłem kartę SD i włożyłem do czytnika, ściągnąłem firmware na komputer i przerzuciłem na kartę a dalej z aparatury kablem przez Smart Port do odbiornika i wszystko działa. Czy u was też komputer nie widzi apki jako dysków?
 4. Dzięki za nakierowanie i jest tak jak się domyślałem. Mam jeszcze parę problemów : Kupiłem odbiornik X8R i nie wiem jak mu uaktualnić firmware ( w nadajniku mam 2.2.0(85863358)) i nie chce mi się zbindować z nadajnikiem. Zakupiłem też interfeis USB to S.Port.Na filmiku z youtube widziałem jak podłącza się kabel do wyjścia modułu zewnętrznego ale u mnie nie widzi odbiornika żeby go uaktualnić. Na karcie SD w zakładce firmware jest tylko readme.txt (zaznaczam że uruchomiłem moduł zewnętrzny żeby podać napięcie na odbiornik przez Smart port tak jak było pokazane na filmiku)
 5. Witam Czy mogę podłączyć do Horusa 12S dwa lub więcej odbiorników jednocześnie?Czy uzyskam w ten sposób więcej kanałów PWM? Np. Mam odbiornik X6R +X8R po zbindowaniu i wpisaniu zakresu kanałów uzyskam 14 wyjść PWM czy lepiej zakupić Redundancy bus i załatwić sprawę jednym odbiornikiem? Czasem potrzeba jest więcej kanałów niż 8 a z tego co czytałem Horus może obsłużyć do 32kanałów. Liczę na konkretne odpowiedzi. Daruisz
 6. Witam Dzięki Komarkusowi i Biblii ustawiłem mojego horusa jak chciałem(oczywiście nie jestem ekspertem). Weź nowy model w apce i kombinuj bo to nie jest takie straszne jak się wydaje. Komarkus faktycznie można wyświetlać napięcie odbiornika tylko trzeba trochę ginnastyki😁.
 7. Teraz to wydaje się proste. Do tej pory latałem Aurorą 9 a tam programowanie było proste jak drut.
 8. Mam open TX Wielkie dzięki za pomoc . Jeszcze jedno . W zakładce imputs pojawiają się cyfry 0......8 co to jest?
 9. Nabyłem niedawno nadajnik Horus 12 z odbiornikiem R6.Jako że jest to dla mnie nowość powoli poznaję to oprogramowanie. Ustawiłem miksy dla lotek i wysokości ale nie radzę sobie z ustawieniem gaszenia silnika.Czy jest ktoś tu na forum kto mógłby mi pomóc? Poprowadzić krok po kroku jak to zrobić. Liczę na waszą pomoc Dariusz.
×
×
 • Create New...