2021-05-06, 16:47
Cytat: 21 godzin temu, redb napisał:
Nie to, że zazdroszczę, bo na mojego taranisa nie ma tego systemu [/url] ... ale ja bym się poważnie zastanowił nad dwiema sprawami:
1) Co takiego, poza wodotryskami, da mi Ethos, czego dać mi nie może Otx
2) Czy to co mi da Ethos jest aż tak wartściowe, żeby wchodzić w beta testy, flashowanie co release (być może tracąc konfigi), zgłaszanie błędów i czekanie na ich rozwiązanie i/lub cofanie się do poprzednich wersji
Może gdybym miał niepotrzebnego mi Horusa, który leży i się marnuje to może jeszcze bym się zdecydował ale na bank nie zrobiłbym tego z moim głównym nadajnikiem [url=https://forum.77hobby.pl/uploads/emoticons/wink.png]
Witam , dzięki za odpowiedź i sugestie . Zakupiłem nadajnik ( paczka w drodze )Tandem X20S jak wiadomo z oprogramowaniem EtOs bez możliwości przejścia na OpenTx . Chciałem wypróbować ten nowy system na Horus X10S Expres , z możliwością powrotu do OpenTx . Próbowałem ustawień EtOs na symulatorze ale nie jest to to samo co z nadajnikiem . Nie chcę dyskutować nad wyższością któregokolwiek systemu , OpenTxa raczej nic nie przebije . Liczę się z tym że EtOs jest skromniejszym , na razie z wieloma naprawianymi w kolejnych wdaniach oprogramowania błędami . Nowy nadjnik FrSky ma wiele zalet w porównaniu do mojego Horusa , a możliwości OpenTxa raczej nigdy nie były w pełni wykorzystane . Kompromis , coś za coś a z Horusa z OpenTx na razie nie rezygnuję .

