Jump to content

Zasady korzystania z Forum


Administrator
 Share

Recommended Posts

Na Forum 77Hobby (Forum) obowiązują Regulamin, niniejsze skrócone zasady korzystania z Forum oraz ogólnie przyjęte zasady Netykiety. Korzystanie z Forum oznacza bezwarunkową akceptację zasad zawartych w podanych wyżej źródłach.

Na Forum obowiązuje nieformalna i przyjacielska atmosfera. Zwracamy się do siebie po imieniu lub ksywce (tzw. „nicku”). Staramy się wzajemnie pomagać i wspierać.

Będzie nam miło, jeśli po rejestracji przywitasz się w Powitalni i napiszesz kilka słów o sobie.

Na Forum 77Hobby nie ma pytań zbyt prostych, nie odsyłamy do Google. Wskazane jest za to odsyłanie do istniejących już wątków na Forum, gdzie dane pytanie zostało już przedyskutowane. Przed rozpoczęciem nowego wątku / zadaniem pytania wskazane jest jednak użycie funkcji „Szukaj” i sprawdzenie czy dane zagadnienie nie było już poruszane na łamach Forum.

Na Forum prowadzimy dyskusje zgodnie z tematyką danego działu/ Wszelkie posty nie związane z tematyką działu będą przenoszone do odpowiednich działów, lub nawet usuwane. Dla postów niepasujących do żadnego działu został stworzony dział „Pozostałe”. Kiedy nazbiera się tam większa ilość postów o danej tematyce, zostanie na tej bazie stworzony nowy dział Forum. Szczególnie niemile widziane są dyskusje o polityce, wyznaniu, etc.

Nie należy pisać kolejnych postów pod sobą w krótkich odstępach czasu. Zamiast tego lepiej poprawić wiadomość poprzednią (opcja „Edytuj” jest dostępna przez kilka minut po opublikowaniu posta).

Obowiązuje bezwzględny zakaz reklamy oraz jakiejkolwiek działalności komercyjnej prowadzonej bez zgody Administracji Forum.

W działach 77hobby można komentować istniejące posty, ale nie można zakładać nowych tematów. Nowe tematy zakładane są przez obsługę 77Hobby, aby budować uporządkowaną bazę wiedzy, na podstawie odpowiedzi udzielanych Klientom. Wyjątkiem jest dział Wsparcie Techniczne, gdzie Klienci 77Hobby moją zadawać pytania techniczne (sprawdź szczegóły).

W przypadku zauważenia zachowania wymagającego interwencji Moderatorów, użyj funkcji „Zgłoś ten post” lub napisz wiadomość prywatną do Moderatorów. Za niestosowanie się do obowiązujących na Forum zasad Moderatorzy mogą stosować Ostrzeżenia i sankcje.

Każdy Użytkownik ponosi wyłączne ryzyko i odpowiedzialność za umieszczane przez siebie treści oraz za wykorzystanie informacji zawartych na Forum.

Forum zostało założone niedawno, mogą zatem zdarzyć się jakieś błędy lub niedociągnięcia. Prosimy o wyrozumiałość i zgłaszanie wszelkich uwag w tym wątku. Bardzo chętnie usłyszymy też propozycje zmian i rozbudowy Forum.

Link to comment
Share on other sites

  • MAK pinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...