Jump to content

Problem z połączeniem (FrSky Taranis QX7 ACCESS + TinyHawk II Freestyle)


Recommended Posts

Witajcie, mam problem z połączeniem drona z aparaturą. Na wszystkie możliwe sposoby próbowałem zbindować urządzenia, ale moje pomysły już się wyczerpały. Taranis, którego posiadam ma 2 opcje bindowanie ACCESS oraz ACCST D16. Dron, którego kupiłem był opisany jako współpracujący z D8 i D16, ale za żadne skarby nie chce się połączyć z aparaturą. Wersja OpenTx, którą aktualnie mam w swoim taranisie to 2.3.11 a wersja ISRM-N to 1.1.1/1.1.3FCC. Dron posiada płytkę MATEKF411RX i jest aktualnie w wersji 4.2.4. Czy jest możliwe, że po prostu połączenie tej aparatury z tym dronem jest niemożliwe ? Wesprzyjcie proszę jakąś radą, a jeżeli potrzebne będzie więcej informacji z mojej strony to chętnie porozmawiam o moim problemie na PW. Z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

No właśnie zaczynam wątpić czy odbiornik posiada tryb D16. Bo opis w ofercie, gdzie kupowałem drona zawiera informację D8/D16 ( tutaj link - https://pl.aliexpress.com/item/4001346286854.html?spm=a2g0s.issue_5ptha.0.0.3b605c0f1Gnxv0 ), ale manual do drona oraz strona producenta wskazują już tylko na D8 ( tutaj link do manual - https://www.rc-netbutik.dk/upload_dir/shop/Tinyhawk-II-Freestyle-BNF-Instruction-Manual-v1.5.pdf a tutaj do strony producenta - https://emaxmodel.com/collections/tinyhawk-ii/products/tinyhawk-ii-freestyle-fpv-drone-f4-5a-7000kv-runcam-nano2-700tvl-37ch-25-100-200mw-vtx-2s-frsky-bnf ) 

Mógłbyś się z tym na szybko zapoznać i powiedzieć co myślisz ?  

Link to post
Share on other sites
  • Moderators

A gdzie napisałem, że aparatura do wymiany? Raczej zwróciłbym się do sprzedawcy drona, jeśli wprowadził w błąd co do własności odbiornika w dronie.

Ewentualnie można dokupić zewnętrzy moduł XJT, który ma tryb D8.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...