Skocz do zawartości
borello

Dobór firmware do XSR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj odebrałem paczuszkę od was z X9D plus SE. Dzisiejszy dzień spędzam na oglądaniu i czytaniu waszych poradników dotyczących openTX, campaniona itd.. Kawał dobrej roboty!

Niestety utknąłem na wyborze frmware do moich odbiorników XSR - mam je z chin a wiec pewne siedzi w nich nonEU..

Rozumiem, że wewnętrzny moduł XJT w dostarczanych przez was Taranisach ma firmware EU-LBT? Czy można to jakoś sprawdzić?

Który firmware dla XSR powinienem wybrać(versja 170317)? który to EU-LBR a który nonEU? załączam prsc ze strony FrSky - nie jest to dla mnie jednoznaczne..

Z góry dziękuję za pomoc.

Tomek

XSR.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam, chyba za dużo już przy tym radyjku siedzę. Prscr odnosi się do XJT..

Po ściągnięciu najnowszej wersji firmware XSR i po rozpakowaniu mam dwa pliki. Rozumiem, że ten drugi który ma  w nazwie LBT to EU? i jego powinienem wgrać?

Przechwytywanie.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, borello napisał:

Przepraszam, chyba za dużo już przy tym radyjku siedzę. Prscr odnosi się do XJT..

Po ściągnięciu najnowszej wersji firmware XSR i po rozpakowaniu mam dwa pliki. Rozumiem, że ten drugi który ma  w nazwie LBT to EU? i jego powinienem wgrać?

Przechwytywanie.JPG

Dokładnie tak. Poradniki odnośnie uaktualniania firmware mamy w Warsztacie FrSky, ale to już zapewne wiesz :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta