Jump to content

Startujemy z Forum 77Hobby!

Recommended Posts

• Moderators

Forum 77Hobby dedykowane jest produktom FrSky, RunCam oraz innym z naszej oferty. Na bazie zadawanych pytań będziemy redagowali odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ), umieszczane potem w odpowiednich działach Forum, dostępne dla wszystkich.

20170905_forum_77hobby.png.12a25c06f9ffd686a53928ed7b947f09.png

Na początek zachęcamy do dyskusji ma temat Warsztatu FrSky, który tworzymy od początku działalności 77Hobby. Jakie temat powinniśmy poruszyć w kolejnych artykułach? A może macie pytania dotyczące istniejących wpisów Warsztatu?

Na Forum będziemy także świadczyć usługę Wsparcia Technicznego dla Klientów 77Hobby, oczywiście w miarę naszych możliwości. Ci, którzy do tej pory korzystali z naszego wsparcia (przez maila) wiedzą, że odpowiadamy bardzo szybko - często nawet po kilkunastu minutach. Dzięki platformie Forum będziemy mogli odpowiadać jeszcze sprawniej. Mamy także nadzieję, że byliście i będziecie zadowoleni z poziomu merytorycznego naszych porad.

Dopiero zaczynamy, ale mamy nadzieję, że z czasem wspólnie stworzymy ciekawe i przyjazne miejsce :).

Pozdrawiamy,
77Hobby.

• 4 months later...

Super !
Fajna inicjatywa...do tej pory korzystałem kilka razy z drogi e_mailowej.
Myślę że to dobry pomysł z tym forum. Tym bardziej że sam sklep 77Hobby jak najbardziej na plus ! Zakupy u Was to czysta przyjemność.

Powodzenia ...
Pozdrawiam Bogusław

Edited by Boguslaw
  • Moderators
Dnia 1/14/2018 o 09:27, Boguslaw napisał:

Super !
Fajna inicjatywa...do tej pory korzystałem kilka razy z drogi e_mailowej.
Myślę że to dobry pomysł z tym forum. Tym bardziej że sam sklep 77Hobby jak najbardziej na plus ! Zakupy u Was to czysta przyjemność.

Dzięki za miłe słowa :).

Mamy nadzieję, że na Forum będziemy mogli jeszcze efektywniej dzielić się wiedzą. Liczymy także na wzajemną pomoc między użytkownikami. Każdy z nas ma masę doświadczeń, z których inni mogą skorzystać, zamiast dochodzić do wszystkiego od zera.

• Thanks 1
  • 3 weeks later...

Witam serdecznie

Dzisiaj stałem się mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem X9D PLUS z telemetrią.

Mam nadzieję wykorzystywać forum nie tylko do pogaduszek technicznych ale również do miłego spędzania wolnego czasu.

Sprzęcik będzie kierował Raptorem 50.

Dobromir z Poznania

• Moderators
10 godzin temu, dobols napisał:

Dzisiaj stałem się mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem X9D PLUS z telemetrią.

Mam nadzieję wykorzystywać forum nie tylko do pogaduszek technicznych ale również do miłego spędzania wolnego czasu.

Sprzęcik będzie kierował Raptorem 50.

Witaj na Forum :).

• Moderators
Godzinę temu, dobols napisał:

Możecie spodziewać się wielu dziwnych pytań :) bo ja laik jestem

Zawsze staramy się pomagać. Ale odrób zadanie domowe ;) i zapoznaj się z:

https://opentx.gitbooks.io/manual-for-opentx-2-2/
http://www.open-tx.org/2014/01/03/opentx-frsky-manual-pl
http://open-txu.org/

Plus oczywiście nasz Warsztat FrSky i FAQ na Forum.

• 3 months later...

Witam

Jestem posiadaczem aparatury Turnigy 9XR z modułem FrSky DJT i odbiornikiem FrSky D8R-II Plus.

W miarę modernizacji sprzętu będę potrzebował odpowiedzi na problemy, z którymi się spotykam, a nie znajduję odpowiedzi.

Pozdrawiam

Walenty z Zabrza

• 2 months later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...