Jump to content
Elomakin

Problem z bindowaniem

Recommended Posts

Aparatura x9 lite i RXSR ... wgrywałem już wiekszość dostępnego oprogramowania. Niestety walczę już kilka H i lipa ... HELP ;) nigdy mi to nie sprawiło problemu a teraz takie buty ...

Edited by Elomakin

3 godziny temu, kaki129 napisał:

Wgrałem to co jest na stronie Frysky do tego odbiornika

Przepraszamy ale kliknąłem nie w tym temacie

Dnia 10.03.2020 o 09:07, kaki129 napisał:

Wgrałem to co jest na stronie Frysky do tego odbiornika

Ale co? Tam jest kilka plików, m.in. dla ACCST D16 v2 i ACCESS.  Protokoły (firmware) w nadajniku i odbiorniku muszą być kompatybilne, u Ciebie prawdopodobnie tego nie ma.

Jesteś małomówny i nie pomagasz. A ja zrobiłbym tak:

1) Do odbiornika pobrałbym https://www.frsky-rc.com/wp-content/uploads/Downloads/Firmware/R-XSR/FW-RXSR-ACCESS_v1.1.4.zip
, plik z tego zip-a "RXSR_ACCESS_191107.frsk" zapodałbym do odbiornika;

2) Do nadajnika (modułu nadawczego ISRM) zaaplikowałbym  https://www.frsky-rc.com/wp-content/uploads/Downloads/Firmware/X9Lite/FW-X9Lite-ISRM-v1.1.3.zip
a stąd plik "ISRM_N_190805.frk". W sprawie techniki aktualizacji urządzeń link miałeś wyżej.

W ten sposób miałbym pewność, że kompatybilność nadajnik-odbiornik będzie zachowana (da się zbindować) i zostanie użyty najnowszy (najlepszy) protokół transmisyjny FrSky-a w obu urządzeniach. W ACCESS jest trochę inne bindowanie, o tym dowiesz się tu:

Niedługo zarobię na rabat  :)

• Like 1