Jump to content
Joker

FrSky XSR-SIM adapter USB do symulatorów

Recommended Posts

FrSky XSR-SIM adapter USB do symulatorów kupiony w 77 hobby firmware 2.2.2  Ładnie pracuje z nadajnikiem FrSky Taranis X9E

z takim samym firmware 2.2.2 .

Ale adapter został zakupiony do współpracy z nadajnikiem FrSky Taranis Q X7 w którym jest firmware 2.2.4  Czy można do nadajnika wpisać 2.2.2 lub czy lepiej do adaptera 2.2.4 .

Edward

Nic nie mylę . Nie ma firmware adaptera na 2. 2 4 , do tego adapter jest zaplombowany .

Nic nie mylę . Nie ma firmware adaptera na 2. 2 4 , do tego adapter jest zaplombowany .

Skoro wiesz lepiej, to się nie wtrącam. Powodzenia.

Żebym wiedział lepie to bym nie pisał  . To już drugi raz ze porady kupionego sprzętu kupionego u was nie mam pomocy . po prostu proszę mi podać gdzie znajdę firmware do adaptera 2.2.4 bo na stronie FrySki nie ma ( jest niższe ) i jak go wgrać bez uszkodzenia plomby .

Edward

Kolego, Twój "problem" jest dziwaczny, wynika chyba ze słabej orientacji w temacie, dlatego trudno pomóc. Skoro z X9E wszystko działa, to wystarczy teraz zbindować XSR-SIM z QX7 i wszystko będzie działało dalej z nowym nadajnikiem. Przy firmware raczej nic nie musisz robić, cyferki 2.2.2 i 2.2.4 to wersje OpenTX, które w tym przypadku nie mają żadnego znaczenia.

Problem może się zdarzyć z kompatybilnością wersji protokołu (NonEU, FCC, EU-LBT, LBT, ACCST v1/v2 ....itd.), ale o tym chyba już przeczytałeś w podanym wyżej linku. Jeśli nadajnik i XSR-SIM masz z tutejszego sklepu, to wszystko masz kompatybilne.

Binduj i pisz o sukcesie albo konkretnie o problemie. Bindowanie masz opisane w instrukcji od XSR-SIM.

• Like 1

11 godzin temu, Joker napisał:

Żebym wiedział lepie to bym nie pisał  . To już drugi raz ze porady kupionego sprzętu kupionego u was nie mam pomocy . po prostu proszę mi podać gdzie znajdę firmware do adaptera 2.2.4 bo na stronie FrySki nie ma ( jest niższe ) i jak go wgrać bez uszkodzenia plomby .

Ależ próbuję pomóc. Tyle, że po otrzymaniu wskazówki i linku do artykułu z bardzo szczegółowym opisem kwestii firmware modułów nadawczych i odbiorników vs. OpenTX piszesz, że niczego nie mylisz (mimo, że ewidentnie mylisz). Przecież nie będę Cię na siłę przekonywał — nie ma obowiązku korzystania z pomocy. Tylko nie pisz proszę, że pomocy nie otrzymujesz.