Jump to content
MAK

Komentarze do uktualnienia oprogramowania w Taranis

Recommended Posts

Taranis X9D Plus pracuje pod kontrolą oprogramowania rozwijanego przez społeczność modelarzy - OpenTX. Nowe wersje OpenTX pojawiają się mniej więcej co dwa, trzy miesiące. Dodają one nowe funkcjonalności oraz poprawiają wykryte błędy, dlatego na pewno warto uaktualnić firmware. Należy jednak pamiętać o kilku rzeczach, o których napiszemy w tym artykule...

Artykuł dostępny tutaj: Komentarze do uktualnienia oprogramowania w Taranis

Masz pytania lub komentarze? Zapraszamy do dyskusji :).

Co należy zrobić gdy mam wersję bootloadera 1.3. Komputer nie wykrywa radia jako dyski. 

Dodam że mam radyjko turnigy 9xr pro. 

Ps planuje u Państwa zakup czujników napięcia lecz najpierw muszę uporać się z OpenTX - będę wgrywal najnowsze. 

Co należy zrobić gdy mam wersję bootloadera 1.3. Komputer nie wykrywa radia jako dyski. 
Dodam że mam radyjko turnigy 9xr pro. 
Ps planuje u Państwa zakup czujników napięcia lecz najpierw muszę uporać się z OpenTX - będę wgrywal najnowsze. 

Niestety nie jestem w stanie pomóc z radiami innych producentów, specjalizujemy się w FrSky.

To dzięki temu forum i filmiku który jest bardzo szczegółowy udało mi się wgrać openTX 2.2.0. Dzięki wielkie

• Like 1

Witam
Mam takie pytanie odnośnie najnowszego FW 2.2.3 dla Taranisa 
Czy jest usunięty błąd dla Cross Trim i czy takowa funkcjonalność jest dostępna?
Z tego co wyczytałem to w wersji 2.2.2 usunęli to. A w opisie w wyższej wersji nic nie piszą.
Cyt... Wszystkie radia: OSTRZEŻENIE dla użytkowników cross trim: musieliśmy usunąć poprawkę Throttle Trim podczas krzyżowania, ponieważ generowała większy błąd.
Funkcjonalność bardzo przydatna moim zdaniem.